Ty pijesz My jedziemy

Jak działa odprowadzanie aut? Np. po kielichu?

Dojazd do 30 minut.

Nie chcesz prowadzić swojego samochodu? Zadzwoń do auto BANIA . Oferujemy odprowadzanie pojazdów pod wskazany adres. Gwarantujemy dojazd do 30 minut.

Podczas przyjmowania zlecenia dyspozytor określi czas dojazdu Szofera. Czas dojazdu może wynosić od 10 do 30 minut. Wszystko jest uzależnione od warunków atmosferycznych, komunikacyjnych oraz ilości aktualnie realizowanych zleceń. Jeżeli Szofer miałby przyjechać później to zostaniesz o tym poinformowani podczas przyjmowania zlecenia lub bezpośrednio od Szofera.

Prosimy o wyrozumiałość. Nocne usługi mają bardzo nietypowy charakter i nie wszystkie zdarzenia da się przewidzieć.

ZAPRASZAMY – wystarczy zadzwonić!

Geolokalizacja…

Udostępnimy Klientom nowoczesny system geolokalizacji, który skróci czas dojazdu Szofera, a Ty dzięki aplikacji na smartfona zamówisz usługę jednym tapnięciem bez konieczności dzwonienia i oczekiwania na połączenie. Będziesz widzieć w telefonie aktualny czas dojazdu szofera. To rewolucja jakościowa w usługach odprowadzania pojazdów. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Takie rzeczy tylko w auto BANIA

Ty pijesz my jedziemy…

Masz rodzinną bądź firmową imprezę lub inne spotkanie towarzyskie czy wesele i nie wiesz jak wrócić do domu własnym autem? Doskonale trafiłeś, odprowadzanie aut realizujemy na terenie całej Polski. Nigdy nie siadaj za kierownicę po kielichu, zadzwoń do Nas. Dojeżdżamy szybko i bezpiecznie pod wskazany adres. Jazda po kielichu stanowi wykroczenie lub przestępstwo, w zależności od poziomu spożytego alkoholu. Lepiej zainwestować w odprowadzenie aut, niż stracić prawo jazdy lub wyrządzić krzywdę sobie lub innym uczestnikom ruchu drogowego. Od konkurencji odróżniają Nas składane skutery, przystępne ceny oaz wysoka jakość usługi poparta wieloletnim doświadczeniem całego zespołu.

Jak to działa? Składany skuter lub auto – Ty wybierasz

Nocny kierowca auto BANIA dojeżdża do Ciebie autem lub składanym skuterem, który po złożeniu wkładany jest do specjalnej, nieprzemakalnej torby, a następnie do bagażnika Twojego auta. Musisz mieć tylko wolne miejsce w bagażniku. Złożony skuter zmieści się do każdego bagażnika kompaktowego samochodu. Zadzwoń i zamów Szofera, który dojedzie autem lub skuterem. Pamiętaj wybór należy do Ciebie.

Ile miejsca zajmuje złożony skuter?

Torba ze złożonym skuterem ma wymiary 780x310x610 mm i waży zaledwie 30 kg. Auto Bania gwarantuje, że złożony skuter bez problemu zmieści się do każdego bagażnika kompaktowego samochodu.

Czy Twój bagażnik samochodu jest bezpieczny?

Skuter po złożeniu i umieszczeniu w szczelnej torbie jest wystarczająco zabezpieczony, aby nie spowodować zabrudzenia bagażnika Twojego samochodu.

Prawda, że to proste odprowadzanie pojazdów…

Jeździmy flotą nowych europejskich skuterów posiadających wymagane prawem homologacje oraz normy EURO 2. Szoferzy podróżują w kombinezonach, które zdejmują przed wejściem do Twojego auta. Szofer zajmując miejsce za kierownicą jest zatem w suchym i czystym ubraniu. Zachęcamy do skorzystania z usługi odprowadzania aut i nie siadania za kierownicę po kielichu.

Prosimy nie mylić nas z firmą „Nocni Kierowcy” oraz „Night drivers”.